Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie z naszych usług!

Firma Consulting & Handel Mikołajczyk zajmuje się doradztwem i pomocą osobom fizycznym i firmom, które prowadzą lub planują prowadzić działalność gospodarczą w Niemczech.

 

Nasz zespół składa się z pracowników, których ponad ośmioletnie doświadczenie w branży doradczej i finansowej gwarantuje najwyższą jakość usług.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie daje Państwu pewność, że sprawy urzędowe Państwa   firmy w Niemczech zostaną załatwione szybko i bezbłędnie.

 

Naszą dewizą jest pomagać prowadzić Państwa firmę w Niemczech w taki sposób aby uniknąć jakichkolwiek problemów.

 

Aby prowadzić działalność gospodarczą w Niemczech należy wykonać pewne czynności urzędowe, nasze wieloletnie doświadzenie daje Państwu pewność, że otwarcie firmy w Niemczech i pózniejsze prowadzenie firmy Niemczech zostanie przeprowadzone perfekcyjnie.

 

Państwa firma w Niemczech z pomocą naszych pracowników uniknie problemów wynikających z zawiłości niemieckiego języka branżowego (np. budowlanego, handlowego itp.) Perfekcyjne tłumaczenie języka branżowego daje gwarancje, że Państwa działalność gospodarcza w Niemczech nie będzie obciążona wadami prawnymi wynikającymi z błędnych tłumaczeń np. rachunków,

umów itp.

 

Należymy do niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (Industrie und Handelskammer). Przynależność ta gwarantuje nam dostęp do bieżących informacji w sprawach zmian przepisów a także nowych możliwości jakie otwierają się przed niemieckimi i polskimi przedsiębiorcami.

 

Nasze biuro doradcze w sposób ciągły monitoruje zmiany przepisów i prawa w Niemczech w związku z tym istotne informacje o Państwa prawach i obowiązkach uzyskacie za naszym pośrednictwem.

 

Na Państwa życzenie przygotujemy ofertę Państwa firmy w Niemczech, którą przedstawimy Państwa niemieckim kontrahentom.

 

Naszym atutem jest to, że informacje w Państwa ofercie są pisane niemieckim językiem branżowym. Daje to Państwu pewność że, Wasza oferta lub informacja jest profesjonalnie stworzona dla konkretnego odbiorcy.

 

Rzetelność i uczciwość to nasze motto.